KONST / Litografier / Färglitografi 15407239
nr 1540 7239
Pierre Dmitrienko
(1925-1974), Frankrike
Signerad, numrerad 89/90, daterad 1969. Färglitografi, bildmått: 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 79x67 cm
Pierre Dmitrienko, fransk bildkonstnär född 1925, död 1974.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:47:39
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Pierre Dmitrienko
Läs mer om Pierre Dmitrienko